ISU200-UG
Condition:
Used
Description
Focal ISU 200 8 Inch 2-Way Component Kit, RMS: 80W - MAX: 160W
SHALLOW SPEAKERS
2-WAY SEPARATE WOOFER KIT: 200 MM
Shallow fitting: 63,5 mm.
Used Frequently Asked Questions
  • What is the warranty? All of our used items come with a 90-day warranty.
Extra Information
Brand:
Focal
Weight:
12.00 LBS
UPC:
Bundle:
No
Feature 1:
Al/Mg inverted dome tweeter
Feature 2:
(integrated) 6dB/oct crossover
Feature 3:
Max Power 160W
Feature 4:
Nominal Power 80W RMS